StartO FundacjiWszystkie projektyReferencjeKontakt
Nagłówek
 
 
Spis treści
Opis projektu
Festiwalowe aktualności
Prezentowane filmy
Druki reklamowe
Ulotka


Współorganizacja Festiwalu Filmu Polskiego w Ameryce, w Chicago - 2007

Festiwal Filmu Polskiego w Ameryce (Polish Film Festival in America) jest największą cykliczną polską imprezą kulturalną poza Polską, prezentacją ponad 50 nowych filmów zrealizowanych w ostatnim roku przez twórców polskich lub pochodzenia polskiego na całym świecie.
Liczni aktorzy, reżyserzy i producenci przedstawianych filmów przyjeżdżają do Chicago, aby spotkać się z publicznością i mediami. Spodziewana frekwencja wynosi 35,000 widzów. Ponad sześć milionów mieszkańców Chicago i przedmieść znajduje na Festiwalu Filmu Polskiego niepowtarzalną okazję poznania kultury polskiej.
Impreza pełni ważną funkcję informacyjną, kulturotwórczą i integracyjną. W Festiwalu uczestniczą najbardziej opiniotwórczy przedstawiciele społeczności polskiej z całego kraju. W Stanach Zjednoczonych mieszka
blisko 10 milionów Amerykanów pochodzenia polskiego, którzy w sondażach stanowią najdynamiczniejszą grupę etniczną pod względem siły nabywczej. Poprzez ogólnokrajową reklamę radiową, telewizyjną i prasową informacja o Festiwalu trafia do znacznej części tej grupy.
W ostatnich latach Festiwal stał się szczególnie popularny wśród anglojęzycznej widowni, która szacunkowo stanowi 35% ogólnej liczby widzów.

Festiwal proponuje liczne atrakcje kulturalne, imprezy specjalne, loterie, bezpłatne seanse familijne, w czasie których sponsorzy tworzą atrakcyjny wizerunek swoich firm, stanowiący następnie istotny czynnik ich kampanii  marketingowych. Godnym zaznaczenia jest fakt, że większość sponsorów Festiwalu co roku ponawia swój udział i poparcie dla tej imprezy.

Budujesz swoją markę? Chcesz wprowadzić na rynek nowy produkt?
Cokolwiek planujesz zareklamować, nie powinieneś przeoczyć niesamowitej okazji! Chicago, trzeci co do wielkości ośrodek handlowy w USA daje duże możliwości marketingowe a Ty po przez reklamę u nas zyskujesz olbrzymią szansę promocji!

Oficjalny katalog PFFA dociera do rzeszy fanów kina, sztuki, kultury i do tych wszystkich, którzy cenią sobie dobry styl życia. Katalog stanowi dla nich źródło rzetelnej wiedzy, zawiera opisy i fotografie z filmów, program, jest nieocenionym źródłem informacji. Katalog jest aktualny zarówno podczas trwania jak i po zakończeniu festiwalu!


Festiwal Filmu Polskiego w Ameryce nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam ani też błędy w publikowanych reklamach. Wszystkie reklamy pozycjonowane są według uznania Festiwalu Filmu Polskiego w Ameryce. Każda zmiana treści reklam musi być potwierdzona pisemnie przez upoważnioną osobę i zgłoszona przed upływem terminu zgłoszeń.


Link do strony WWW Festiwalu